Marketing Management Congress

by Redakcja Marketing PRO

Media społecznościowe, Influencer Marketing, Content Marketing etc. – to tematy, które pojawiają się na większości konferencjach marketingowych. Z tego względu warto zwrócić uwagę na Marketing Management Congress – wydarzeniu skupiającym się na zarządzaniu w dziale marketingu. 

Tylko eksperci

23 września 2020 w Sound Garden Hotel odbyła się konferencja skierowana wyłącznie do kadry zarządzającej działów marketingu, managerów, przedsiębiorców oraz specjalistów ds. komunikacji wewnętrznej. Nie jest to wydarzenie dla osób, które dopiero zaczynają działać w marketingu. To konferencja dla tych, którzy do perfekcji opanowali specjalistyczną wiedzę. 

Jak zarządzać w marketingu?

Organizatorzy starali się, aby tematyka nie pokrywała się z tym, co do tej pory pojawiało się na konferencjach, dlatego po raz pierwszy wystąpienia nie skupiały się wyłącznie wokół strategii, grup docelowych, czy też kanałów komunikacji. Uczestnicy mieli możliwość wysłuchać prezentacji na temat organizacji pracy własnej, podnoszeniu efektywności pracy zespołu oraz narzędzi, które są przydatne w trakcie zarządzania w dziale marketingu. 

Kolejne edycje 

Wrześniowa edycja to dopiero początek. Następne wydarzenie jest planowane na marzec 2021. Będzie kolejna szansa, aby zdobyć wiedzę, nawiązać nowe relacje biznesowe oraz podyskutować na temat przyszłości branży. My na pewno będziemy!

Podobne artykuły

Zostaw komentarz

Strona używa ciasteczek, żeby lepiej dopasować optymalizować content. Akceptuje Więcej