TikTok Change Makers – nowy program TikToka

by Redakcja Marketing PRO
Sprawdź szczegóły na temat nowego programu wsparcia dla twórców na TikToku - TikTok Change Makers.

TikTok postanowił wesprzeć twórców działających na platformie z misją pozytywnych zmian społecznych. Będzie to robił za pomocą programu  „TikTok Change Makers”. Kto weźmie udział w programie i na czym właściwie będzie polegał? Czytaj dalej!

TikTok Change Makers

Jest to podobno pierwszy w historii, globalny program podnoszenia rangi twórców o wpływie społecznym. Do programu na początek zaproszono 10 osób. Będą one przez pół roku będą wspierane przez TikToka w sposób, który umożliwi im realizację ich misji i celów.

Jak podaje źródło, wśród osób biorących udział w programie są m.in.: student medycyny Joel Bervell, fotografka Kara Lewis, nauczyciel specjalny Jason Linton oraz środowiskowa storytellerka Eli Virkina

Na inauguracyjnej globalnej liście twórców znajduje się 50 osób z całego świata. Pochodzą oni m.in. z Kenii, Singapuru, Arabii Saudyjskiej, Egiptu, Wielkiej Brytanii, Filipin, Hiszpanii, Nigerii i Kanady.

Kim Farrell, szef twórców TikToka, podkreślił w oświadczeniu, że serwis pomoże „twórcom wpływu społecznego i organizacjom non-profit dotrzeć do większej liczby społeczności, odblokować rzeczywiste możliwości i wprowadzić trwałe, znaczące zmiany”. Dodatkowo TikTok ma przekazać darowiznę w wysokości 25 tysięcy dolarów na rzecz wybranej przez każdego twórcę organizacji non-profit w ich imieniu. To łącznie ma dać ponad milion dolarów dla 30 globalnych i lokalnych organizacji.

Brzmi to ciekawie, z chęcią będziemy śledzić rozwój tego tiktkokowego programu. A co Ty sądzisz o tym pomyśle?

Podobne artykuły

Zostaw komentarz

Strona używa ciasteczek, żeby lepiej dopasować optymalizować content. Akceptuje Więcej